Categorieën
Programma's

Ongefilterd met Sun Li en Sioe Jeng Tsao

In het kader van het Rotterdamse Jaar van de Vrouw organiseerde Studio de Bakkerij een oploopje om de stemmen van Aziatische makers te laten horen. Ik mocht als presentator de avond vormgeven en leiden.

“Ontdek krachtige verhalen over identiteit, creativiteit en liefde tijdens een bijzonder gesprek. Liang de Beer, samensteller van het veelgeprezen ‘Modelverhalen’, gaat een open gesprek aan met auteurs Sun Li (‘Kom maar liggen’) en Sioe Jeng Tsao (‘Mijn tijd in de zon’). Een avond in intieme setting over ervaringen als maker met Aziatische roots.

Beide auteurs verkennen in hun werk thema’s als identiteit, intieme relaties en familie. Deze avond biedt een podium voor krachtige, authentieke verhalen. Wat betekent het om als schrijver met Aziatische roots een ruimte te creëren voor jouw verhaal? Hoe adresseer je racisme in je creatieve werk? Hoe neem je jouw identiteit mee in het aangaan van relaties? Verwacht openhartige gesprekken, ontroerende voordrachten en veel gelegenheid voor vragen en het delen van ervaringen.”